ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

WYBIELANIE OKOLIC INTYMNYCH

Leczenie nadmiernej pigmentacji okolic intymnych polega na przeprowadzeniu terapii rozjaśniającej przy użyciu światła laserowego. Laserowe wybielanie odbytu i warg sromowych to zabieg poprawiający samoocenę i jakość życia seksualnego pacjentki. Ciemny koloryt okolic intymnych to najczęściej cecha dziedziczna, ale sprzyjają temu również czynniki zewnętrzne, takie jak zażywanie leków hormonalnych lub fotostarzenie się skóry przy częstych wizytach w solarium.

Terapia wybielenia okolic intymnych przeprowadzana jest przy użyciu światła laserowego. Polega na naświetleniu obszaru zabiegowego wiązką lasera, w wyniku czego miejsce poddane działaniu lasera ulega rozjaśnieniu. Dodatkowym efektem zabiegu jest odmłodzenie i ujędrnienie okolic intymnych.

W Klinika Medest zabieg jest przeprowadzany przez lekarza ginekologa, w znieczuleniu miejscowym, trwa około kilkunastu minut i jest całkowicie bezpieczny. Wybielanie okolic intymnych wykonujemy przy użyciu technologii laserowej – lekarz wykorzystuje laser frakcyjny CO2.

Miejsce intymne poddane terapii rozjaśniają się już po pierwszym zabiegi, jednak z każdym kolejnym zabiegiem efekt jest bardziej satysfakcjonujący. Dodatkowo w czasie zabiegu laserowego można zastosować osocze bogatopłytkowe, co zwiększa efektywność zabiegu i zdecydowanie przyśpiesza gojenie się skóry.  Osocze jest uzyskiwane z krwi pacjentki, poprzez odpowiednie odwirowanie. Dzięki mikro nakłuciom uzyskiwany z wiązki lasera frakcyjnego, podawanie osocza po zabiegu laserowym nie wymaga nakłuć okolicy intymnej i jest całkowicie bezbolesne.

medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności