ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

doctor   lek. Urszula Wojciechowska-Pawlik


Urszula Wojciechowska Pawlik1

Laryngologia i medycyna estetyczna to unikatowe połączenie tych dwóch specjalności, które gwarantuje bezpieczeństwo i zaufanie Klientów. Któż bowiem zna lepiej trudną anatomię twarzy i szyi niż chirurg głowy i szyi? Medycyną estetyczną zajmuję się od ponad 10 lat. Zainteresowanie to powstało z powodu mojej własnej przypadłości- mianowicie w wyniku przebytej wiele lat temu operacji doszło u mnie do obwodowego porażenia prawego nerwu twarzowego i znacznej asymetrii twarzy.

Długotrwała rehabilitacja niestety nie przyniosła oczekiwanego rezultatu, a poszukiwania poprawy własnego wyglądu zaprowadziły mnie właśnie w kierunku zabiegów medycyny estetycznej, które pozwalają nie tylko zatrzymać czas, ale także ukryć nasze niedoskonałości.

W medycynie estetycznej najważniejsze jest bezpieczeństwo i poczucie estetyki, stąd każdy zabieg , który wykonuję jest poprzedzony rzetelnym przygotowaniem na kursach i szkoleniach praktycznych, a preparaty, na których pracuję mają odpowiednie certyfikaty jakości CE. Nieprzerwanie podążam za nowościami, które niesie za sobą ta prężnie rozwijająca się dziedzina medycyny, uczestniczę w konferencjach i kongresach, dzięki czemu mogę Państwu zaproponować szeroki wachlarz zabiegów estetycznych.

Uważam, że naturalne piękno nosi w sobie każdy z nas – ja tylko pomagam je wydobyć i podkreślić.

Zapraszam serdecznie na konsultację i do skorzystania z moich usług.

‍laryngolog dziecięcy

usuwannie migdałków opole

medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności