ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

USUWANIE BLIZN

W wyniku uszkodzenia skóry właściwej jako następstwo zabiegu chirurgicznego lub urazu, jak również po zagojeniu się pewnych zmian chorobowych po ospie czy trądziku powstają blizny.

Jedną z metod leczenia blizn jest zabieg z wykorzystaniem generatora plazmy. Wytworzona wiązka plazmy w kontrolowany sposób powoduje sublimacje naskórka i obkurczanie skóry w miejscu działania. Plasma działa punktowo, jedynie w leczonym miejscu, bez jakiegokolwiek oddziaływania na otaczające je zdrowe tkanki i najważniejsze, bez naruszania głębszych warstw skóry.

Plasma nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ani krwawienia, gdyż w przeciwieństwie do wykorzystywanych w wielu salonach kosmetycznych iskrowników elektrycznych,generator wytwarza zimną plazmę.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym kremem Emla a efekty zabiegu uzależnione są od rozległości i stanu blizny.

Lekarz prowadzący:
Urszula Wojciechowska Pawlik1
lek. Urszula Wojciechowska-Pawlik
lekarz specjalista otolaryngolog i medycyny estetycznej
medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności