ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

NICI LIFTINGUJĄCE

Starzenie się skóry to nieunikniony proces związany ze zmianami zachodzącymi w całym organizmie. Wraz ze zwiotczeniem tkanek, na twarzy pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się obwisła – zwłaszcza w okolicy brwi, oczu, policzków żuchwy i szyi. Do tej pory, tradycyjny lifting wymagał niestety mocno inwazyjnej operacji chirurgicznej, pociągającej za sobą nierzadko liczne, dokuczliwe i bardzo niebezpieczne efekty uboczne.
Na szczęście pojawiła się nowa skuteczna alternatywa - nici liftingujące miękki lifting.

Zabieg z wykorzystaniem nici haczykowych to doskonała alternatywa dla inwazyjnego zabiegu chirurgicznego liftingu. Nici są wykonane z bioabsorbowalnego materiału – kwas polimlekowy (PLLA), kaprolakton (CL) polidioksanon (PDO). Nici zaimplantowane podskórnie mają za zadanie unieść opadające z wiekiem tkanki wytwarzając pierwotnie napięcie, a następnie w trakcie ich rozpuszczania (co trwa ok 6-12 m-cy), stymulować skórę do produkcji nowego kolagenu i wytworzenia niewidocznej wewnętrznej blizny utrzymującej uniesienie tkanek. Rezultatem zabiegu jest także naturalne zagęszczenie skóry i odbudowa jej objętości, która zanikła w skórze na przestrzeni lat.

Na rynku pojawiły się także nici nowej generacji z kwasem hialuronowym (PLA/CL-HA), które ze względu na działanie kwasu hialuronowego pozwalają osiągnąć szybsze efekty kolagenezy, przyśpieszają gojenie i znacznie zwiększają nawilżenie skóry właściwej Pionierem tych nici na rynku estetycznym jest firma APTOS.

Dzięki niciom, których używamy możemy zagwarantować bezpieczeństwo, skuteczność oraz niesamowite efekty. Technologia rozwijana od ponad 20 lat, wprowadziła prawdziwą rewolucję w medycynie estetycznej oraz dziedzinie małoinwazyjnego liftingu. Szeroka gama nici dostosowanych do liftingu oraz rewitalizacji uwzględnia potrzeby każdego pacjenta.

Przebieg zabiegu:
Procedura jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, trwa ok30-40 min, okres rekonwalescencji 3-7 dni.

Lekarz prowadzący:
Urszula Wojciechowska Pawlik1
lek. Urszula Wojciechowska-Pawlik
lekarz specjalista otolaryngolog i medycyny estetycznej
medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności