ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

AQUASHINE PTX

Najpopularniejszym zabiegiem „relaksującym” zmarszczki mimiczne jest botox. Teraz ma rynek wchodzi nowy innowacyjny zabieg oparty o działanie peptydów. Aquashine PTX to produkt z kategorii „botox - like”, inspirowany toksyną botulinową, ale oparty na peptydach biomimietycznych.


 

Dlaczego peptydy?
Peptydy odgrywają dziś ważną rolę w medycynie estetycznej i utrzymaniu dobrej kondycji skóry. Preparat podany za pomocą iniekcji śródskórnych aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, zagęszczając strukturę skóry. Innowacyjność Aquashine PTX polega na tym, że jednocześnie wygładza powierzchowne zmarszczki przez rozluźnienie włókien mięśni mimicznych, zaś zawarty w Aquashine PTX™ kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.Ponieważ Aquashine PTX™ bardziej relaksuje niż blokuje pracę mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych, efekt wygładzenia jest zawsze bardzo naturalny. Jest więc to zabieg dla tych, którzy boją się toksyny botulinowej i spowodowanego przez nią zahamowania połączeń nerwowo-mięśniowych w ostrzykiwanym rejonie.
Zaleca się 3 zabiegi w odstępach 4 tygodniowych. Już po pierwszym zabiegu skóra widocznie jest wygładzona i odzyskuje blask. Kolejne 2 zabiegi utrwalają działanie kompleksu peptydowego, powodując widoczną redukcję zmarszczek i poprawę elastyczności oraz jędrności skóry.

Face wreakles filling with hyaluronic acid fillers.

 

 

medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności