ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

PROFHILO OPOLE- nowy standard w zabiegach na twarz, szyję i ciało

PROFHILO Opole to nowość wśród zabiegów estetycznych. PROFHILO jest preparatem do bioremodelingu, czyli przebudowy i przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Stanowi opatentowaną przez szwajcarski Instytut Farmaceutyczny IBSA molekułę młodości, która uruchomia w skórze produkcję elastyny i kolagenu.  PROFHILO wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy i przywraca utracony kontur twarzy.

 PROFHILO to kompleks kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, który w specjalnym procesie obróbki termicznej (bez użycia stabilizujących cząsteczek chemicznych typu BDDE, PEG) daje produkt finalny - stabilizowany kompleks hybrydowy o bardzo wysokim stężeniu kwasu hialuronowego 64mg/2 ml. Dzięki temu dochodzi do powolnego i długotrwałego uwalnia się kwasu hialuronowego z miejsca wstrzyknięcia, co działa jak miliony sprężynek liftingujących twarz. Zabieg PROFHILO nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy, a przez to efekt zabiegu jest bardzo naturalny. To sprawia, że zabieg Profhilo jest idealny do leczenia trudnych anatomicznie zwiotczałych obszarów skóry, które były wcześniej ciężkie do odbudowy, przywracając skórze sprężystość, wygładzając i napinając.

Przebieg zabiegu PROFHILO Opole:   profilocialo

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry zazwyczaj wykonywane są 2 zabiegi, w odstępie miesiąca. W niektórych przypadkach, przy bardzo złym stanie skóry, zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu. Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi podtrzymujące rocznie.

Zabieg PROFHILO Opole nie jest zabiegiem bolesnym i nie wymaga znieczulenia. Jest wykonywany przy pomocy techniki tzw. bioestetycznych punktów iniekcji BAP (na twarzy 5 punktów po każdej stronie, na ciele 10 punktów/ okolicę)

Obszary podawane zabiegom PROFHILO Opole:

  • Twarz
  • Szyja, dekolt
  • Ciało (brzuch, wewnętrzna strona ramion, obszary dużej wiotkości skory)

PROFHILO Opole to przywrócenie utraconego konturu twarzy, spłycenie zmarszczek, rewitalizacja skóry przy maksymalnym zachowaniu naszej niepowtarzalności i naturalnego piękna.

medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności