ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

POWIĘKSZANIE PUNKTU G

Augmentacja punktu G- powiększanie punktu G


Naprzeciw kobietom, które cierpią na brak orgazmu i mało satysfakcjonujące życie seksualne wychodzi ginekologia plastyczna i zabieg powiększenia punktu G tzw. zastrzykiem orgazmu. Polega on na wstrzyknięciu w okolice intymne niewielkiej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który sprawia, że kobiety zaczynają czerpać przyjemność z seksu.

Punkt G to skupisko zakończeń nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych na przedniej ścianie pochwy. Im bardziej jest ono uwypuklone, tym większa jest szansa na kontakt tego miejsca z członkiem w czasie kontaktów seksualnych i osiągnięcie orgazmu Kiedy punkt G jest za mały lub nie jest odpowiednio uwydatniony, kobieta może nie odczuwać satysfakcji z seksu. Możliwe jest jednak powiększenie tego miejsca. Augmentacja punktu G. polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy, około 5 cm od jej wejścia, niewielkiej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Substancja ta wypełnia tkankę, uwydatnia i ujędrnia ją, stając się tym samym wrażliwszą na bodźce i bardziej wyeksponowaną.

Przebieg zabiegu:
Zabieg jest prosty i mało inwazyjny. Już 4 godziny po jego wykonaniu, kobieta może współżyć, a efekt utrzymuje się nawet 2 lata. Sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa tylko 20 minut.

Lekarz prowadzący:
foto6
lek. med. Michał Skrzypulec
specjalista położnictwa i ginekologii
medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności