ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

doctor    lek. med. Jadwiga Marynowicz


 
Micha Skrzypulec

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od początku swojej lekarskiej praktyki związana z Oddziałem Kardiologii Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu (obecnie Uniwersytecki Szpital Kliniczny).

Systematycznie poszerza wiedzę i rozwija się jako lekarz uczestnicząc w szeregu konferencji, wykładów oraz specjalistycznych szkoleń w kraju i za granicą. Prelegentka i autorka prezentacji podczas sesji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W obszarze naukowych zainteresowań dr Marynowicz, leży diagnostyka obrazowa serca, w szczególności z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego serca. Tematyka ta była przedmiotem kilku opracowań, w których prezentowane były wyniki pracy z pacjentami oraz wnioski z zastosowanego leczenia.

Mając na uwadze rosnącą liczbę pacjentów z dolegliwościami i chorobami sercowo- naczyniowymi kładę nacisk na prewencję, diagnostykę oraz wczesne leczenie mające na celu ograniczyć negatywne skutki tych schorzeń.

W swojej pracy stawiamy na kompetencję połączoną z indywidualnym podejściem, szacunkiem i zrozumieniem każdego pacjenta.

 

 kardiolog prywatnie

badania holter opole

medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności