ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

MEDYCYNA ESTETYCZNA

ELLANSÉ

ellanse

Rodzina Ellansé™ tworzy nową erę innowacyjnych wypełniaczy, łączących w sobie bezpieczeństwo, możliwość doboru czasu trwania efektu zabiegowego, jak również stabilność jego utrzymywania, zaprojektowana specjalnie na potrzeby medycyny estetycznej i chirurgii.

Głównym komponentem Ellansé™ jest polikaprolakton (PCL), który występuje w formie idealnie gładkich mikrosfer, które są zawieszone w sposób jednorodny w specjalnie przygotowanym nośniku żelowym, będącym wodnym roztworem karboksymetylocelulozy.

W rezultacie Ellansé™ posiada miękką, jedwabiście gładką strukturę i umożliwia komfort wstrzykiwania nawet przy użyciu małych igieł (27G). Ta specjalnie opracowana charakterystyka składu zapewnia optymalną biozgodność i w efekcie formowanie długotrwałego, wysokiej jakości szkieletu kolagenowego dla lepszej infiltracji tkanek.
W miarę starzenia się skóry dochodzi do ubytku białek strukturalnych ( kolagenu i elastyny), w efekcie czego skóra traci elastyczność i staje się bardziej wiotka, a zmarszczki i bruzdy bardziej widoczne. Wypełniacze Ellansé™ to świetne rozwiązanie, które pozwalają zatrzymać ten proces, poprzez dwojakie działanie:

  • natychmiastowy efekt wypełniający - żel cmc (karboksymetyloceluloza),
  • długotrwałe zwiększenie objętości przez stymulacje syntezy kolagenu-mikrosfery pcl (polikaprolaktan) stymulują proces neokolagenezy.

Wskazania do zabiegu
Ellansé™ oferuje maksymalne możliwości korekcji dzięki połączeniu optymalnej lepkości, unikalnej elastyczności i jednorodnej strukturze. Z tego też względu produkty z rodziny Ellansé™ mogą być stosowane w zabiegach upiększających dla różnorodnych wskazań zabiegowych:

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • czynna choroba nowotworowa,
  • stasowane niedawno biopeptydy, hydroksyapatyt wapnia (Radiesse, Crystalys),
  • alergie,
  • choroby autoimmunologiczne.

Przebieg zabiegu
Zabieg jest wykonywany za pomocą igły bądź kaniuli w znieczuleniu miejscowym za pomocą Emli.

Zalecenia po zabiegu
Po zabiegu przez 24 godz należy unikać gorących kąpieli, sauny, wysiłku fizycznego a przez tydzień ekspozycji na słońce i UV.

medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności