ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

MEDYCYNA ESTETYCZNA

USUWANIE POWIERZCHOWNYCH ZMARSZCZEK

Usuwanie powierzchownych zmarszczek ( zmarszczki palacza, kurze łapki).

O powstawaniu płytkich zmarszczek takich jak np. zmarszczki palacza decyduje wiotczenie skóry, zanik tkanki podskórnej, jak również dynamika mięśnia okrężnego ust, wpływająca na mimikę twarzy. Z czasem zmarszczki te są coraz bardziej widoczne i wyraźne nawet w stanie spoczynku.

Wykorzystywane w Klinice Medest urządzenie Plasmage wytwarza strumień plazmy , który w kontrolowany sposób doprowadza do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania oraz do pobudzenia tworzenia nowego kolagenu i zagęszczenia skóry. W skutek tego do wygładzenia powierzchownych zmarszczek np. „zmarszczek palacza”wokół ust lub „kurzych łapek” wokół oczu. Urządzenia Plasmage nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ani krwawienia, gdyż w przeciwieństwie do wykorzystywanych w wielu salonach kosmetycznych iskrowników elektrycznych, Plasmage generuje zimna plazmę.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta

plasmage

medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności