ul. Strzelecka 3, Opole 608 57 66 99 rejestracja@klinikamedest.pl Wt - Pt 10:00 - 18:00

MEDYCYNA ESTETYCZNA

NICI HACZYKOWATE

Starzenie się skóry to nieunikniony proces związany ze zmianami zachodzącymi w całym organizmie. Wraz ze zwiotczeniem tkanek, na twarzy pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się obwisła – zwłaszcza w okolicy brwi, oczu, policzków żuchwy i szyi. Do tej pory, tradycyjny lifting wymagał niestety mocno inwazyjnej operacji chirurgicznej, pociągającej za sobą nierzadko liczne, dokuczliwe i bardzo niebezpieczne efekty uboczne.
Na szczęście pojawiła się nowa skuteczna alternatywa - nici liftingujące miękki lifting.

Zabieg z wykorzystaniem nici haczykowych to doskonała alternatywa dla inwazyjnego zabiegu chirurgicznego liftingu. Nici są wykonane z bioabsorbowalnego materiału – kwas polimlekowy (PLLA), kaprolakton (CL) polidioksanon (PDO). Nici zaimplantowane podskórnie mają za zadanie unieść opadające z wiekiem tkanki wytwarzając pierwotnie napięcie, a następnie w trakcie ich rozpuszczania (co trwa ok 6-12 m-cy), stymulować skórę do produkcji nowego kolagenu i wytworzenia niewidocznej wewnętrznej blizny utrzymującej uniesienie tkanek. Rezultatem zabiegu jest także naturalne zagęszczenie skóry i odbudowa jej objętości, która zanikła w skórze na przestrzeni lat.

nici haczykowate  Na rynku pojawiły się także nici nowej generacji z kwasem hialuronowym (PLA/CL-HA), które  ze względu na działanie kwasu hialuronowego pozwalają osiągnąć szybsze efekty kolagenezy, przyśpieszają gojenie i znacznie zwiększają nawilżenie skóry właściwej Pionierem tych nici na rynku estetycznym jest firma APTOS ze swoim flagowym produktem Excellence Visage HA.

Nici APTOS to bezpieczeństwo, skuteczność oraz niesamowite efekty! Technologia rozwijana od ponad 20 lat, wprowadziła prawdziwą rewolucję w medycynie estetycznej oraz dziedzinie małoinwazyjnego liftingu. Szeroka gama nici dostosowanych do liftingu oraz rewitalizacji uwzględnia potrzeby każdego pacjenta.

Przebieg zabiegu:
Procedura jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, trwa ok30-40 min, okres rekonwalescencji 3-7 dni.

medycyna estetyczna

home01   ul. Strzelecka 3, Opole

open  Wt - Pt 10:00 - 18:00

Nasza strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa. Więcej przeczytasz na stronie Polityka prywatności